piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Festyn z okazji Dnia Sąsiada w GOK

W sobotę 29 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się festyn z okazji Dnia Sąsiada. Na scenie wystąpił teatr muzyczny Hals z Gdyni. Przybyli goście mieli okazję posłuchać polskich przebojów z przełomu lat 60- tych i 90- tych. Zespół wystąpił z programem słowno - muzycznym pt. "Piosenka jest dobra na wszystko". Ponadto na uczestników wydarzenia czekały liczne konkursy oraz poczęstunek.  Zadanie zostało dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2019".

Zdjęcia z festynu oraz zdjęcia użyte do wpisu: Facebook Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku

Data dodania 02.07.2019