piątek, 19 lipca 2019

Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Podpisanie umowy na przebudowę dróg w Sztynwagu

Dziś, tj. 2 lipca w Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz podpisał z grudziądzką firmą INŻBUD Sp. z o. o. Sp. k. umowę na realizację inwestycji pod nazwą „Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Sztynwag wraz z odwodnieniem i doprowadzeniem ścieków do Strugi Młyńskiej”.
W zakres robót budowlanych wchodzą m.in. wykonanie jezdni z betonu asfaltowego, ustawienie krawężników betonowych, wykonanie nawierzchni chodników z kostki betonowej, podłączenie wpustów deszczowych z kierunkiem odprowadzania ścieków do Strugi Młyńskiej.
Całkowita wartość inwestycji wyniesie 2.656 800,00 zł z czego 703 972 zł pochodzą z dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

Lista rankingowa

Data dodania 02.07.2019