czwartek, 25 kwietnia 2024

WYBORY DO IZB ROLNICZYCH WAŻNE INFORMACJE

WYBORY DO IZB ROLNICZYCH

WAŻNE INFORMACJE

Wójt Gminy Grudziądz informuje, iż został wyznaczony dodatkowy termin pełnienia dyżurów Okręgowej Komisji Wyborczej, w szczególności przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków rady powiatowej izby rolniczej:

5 lipca 2019r. od godz. 8.00 do godz. 10.00

(siedziba komisji Urząd Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, pokój nr 205).

Termin wyborów
: 28 lipca 2019 roku (od godz. 8.00 do godz. 18.00 (siedziba wyborów Urząd Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38).

Data dodania 27.06.2019