wtorek, 16 lipca 2019

Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Komunikat - linia autobusowa nr 16

Gmina Grudziądz informuje, że w dniu 26.06.2019 r., z uwagi na czasowe zamknięcie drogi powiatowej w miejscowości Nowa Wieś, w ciągu ul. Grudziądzkiej, w związku z prowadzonym przez Powiatowy Zarząd Dróg remontem cząstkowym nawierzchni asfaltowej wystąpi zakłócenie w kursowaniu linii autobusowej nr 16. Kursy o godzinie 15.06 i 19.38 z Pętli Tarpno oraz o godzinie 15.20 i 20.00 z Parsk nie zostaną wykonane.
Pozostałe kursy zostaną wykonane zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie wolne od nauki szkolnej.

Data dodania 26.06.2019