piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Gminne podsumowanie roku szkolenego 2018/19

18 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 szkół z terenu Gminy Grudziądz. Tegorocznym gospodarzem podsumowania była Szkoła Podstawowa im. dr Ludwika Rydygiera w Dusocinie oraz w Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego

w Mokrem

W uroczystości wzięli udział m.in. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, kierownik Referatu Oświaty Anna Palczewska, Zastępca Przewodniczącej Rady Gminy Teresa Majorke, Zastępca Przewodniczącej Rady Gminy Piotr Parteka, Radni Gminy Grudziądz, sołtysi, Dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Grudziądz, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, nauczyciele, zaproszeni uczniowie wraz z rodzicami oraz mieszkańcy Gminy Grudziądz.

Podczas podsumowania roku szkolnego wyróżniono 224 uczniów, w tym  za wysokie wyniki  w nauce (140 uczniów) i za osiągnięcia sportowe (84 uczniów). Uroczystego wręczenia nagród dokonał Wójta Gminy Grudziądz wraz z dyrektorami poszczególnych szkół. Ponadto podczas podsumowania dokonano uroczystego wręczenia pucharu Wójtowi za historyczne pierwsze miejsce w międzygminnej rywalizacji sportowej powiatu grudziądzkiego.

Zakończeniu roku szkolnego towarzyszyły akcenty artystyczne przygotowane przez uczniów gospodarzy uroczystości.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w nadchodzącym roku szkolnym oraz wypoczynku podczas wakacji.

Data dodania 19.06.2019