piątek, 19 kwietnia 2024

Turniej międzyszkolny - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

TURNIEJ MIĘDZYSZKOLNY

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku po raz kolejny organizuje eliminacje do ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

Turniej międzyszkolny dla uczniów szkół Gminy Grudziądz odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2013rRozpoczęcie turnieju o godzinie 930.

• etap I  – test pisemny (Zespół Szkół w Rudzie);
  • etap II – jazda sprawnościowa rowerem na torze przeszkód (GOK Mały Rudnik).

Każda ze szkół do udziału w turnieju zgłasza trzyosobową drużynę – w kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja.

Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: gokmrudnik@op.pl  w terminie do 8 kwietnia 2013r. W zgłoszeniu należy podać:

• imię i nazwisko uczestnika
  • klasa, szkoła
  • imię i nazwisko opiekuna

Każdy uczestnik zobowiązany jest mieć przy sobie legitymację i zgodę rodziców na udział w turnieju.

Podczas eliminacji obowiązuje regulamin z lat poprzednich. Dojazd uczniów i opiekunów zapewnia organizator (informacja będzie podana w późniejszym terminie).

Data dodania 18.03.2013