piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Dzień działacza Kultury w GOK

W dniu 29 maja obchodziliśmy Dzień Działacza Kultury i Drukarza. Z tej okazji 30 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbyła się uroczystość wręczenia statuetek dla liderów w zakresie upowszechniania kultury na terenie naszej gminy. Z roku na rok lista działaczy kultury stale się powiększa. W tym roku statuetki otrzymało 16 działaczy kultury:

1. Monika Nadworna – Sołectwo Piaski
  2. Andrzej Zilz – Sołectwo Nowa Wieś
  3. Małgorzata Siwiec – Sołectwo Brankówka
  4. Irena Łakoma – Sołectwo Sztynwag
  5. Katarzyna Piłat – Sołectwo Marusza
  6. Sylwia Mikołajczak – Sołectwo Gogolin
  7. Teresa Majorke – Sołectwo Świerkocin
  8. Alina Kondracka – Sołectwo Skarszewy
  9. Elżbieta Adamowska – Sołectwo Dusocin
  10. Żaneta Makoś – Sołectwo Wielki Wełcz
  11. Danuta Kalini – Sołectwo Wielkie Lniska
  12. Marek i Irena Nowak – Sołectwo Węgrowo
  13. Grażyna Kasprzewska – Sołectwo Mały Rudnik
  14. Stanisław Becker – Sołectwo Szynych
  15. Edward Sadurski – Sołectwo Biały Bór
  16. Urszula Rutkowska – Sołectwo Wałdowo Szlacheckie

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej konsekwencji w kreowaniu kultury na terenie Gminy Grudziądz. Praca działacza kultury nie należy do łatwych ponieważ pochłania ona bardzo dużo wolnego czasu i wymaga wielu wyrzeczeń oraz samodyscypliny. Należy pamiętać, że to praca na rzecz społeczeństwa.

Data dodania 31.05.2019