sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Trwa nabór wniosków w ramach Działaj Lokalnie XI

Przypominamy, że do 6 czerwca trwa nabór wniosków na realizację zadań w ramach projektu Działaj Lokalnie XI.

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego.

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń i grup nieformalnych z terenu Gminy Grudziądz do składania wniosków na swoje projekty. Wszystkie niezbędne informacje, w tym regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej operatora www.killisewo.com.pl. W ramach konkursu będzie można otrzymać dotację do 6000 zł na realizację zadań trwających nie krócej niż trzy miesiące, które są wprost związane z wyżej wymienionym celem programu.

Zasady Programu

Data dodania 28.05.2019