piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Uroczyste przekazanie zestawu mobilnego do obsługi imprez Gminy Grudziądz

Na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku w dniu 9 maja 2019 r. odbyło się uroczyste przekazanie przez Wójta Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz,  wspólnie z przedstawicielami  Zakładu Karnego nr 2 w Grudziądzu:   Kpt. Markiem Okońskim - Zastępcą Dyrektora Zakładu Karnego nr 2 i Kpt. Martą Mazurską, na ręce Dyrektora Małgorzaty Kaszuby dokumentów i kluczyków do samochodu Fiat Ducato i sceny mobilnej. Samochód nieodpłatnie został przekazany dla Gminy Grudziądz przez Służbę Więzienną.

Jednocześnie informujemy, że GOK w Małym Rudniku będzie udostępniał scenę w formie odpłatnej
i nieodpłatnej na podstawie Regulaminu sporządzonego przez Dyrektora GOK i zaakceptowanego przez Wójta.

Co roku na terenie naszej Gminy organizowanych jest szereg imprez kulturalno-sportowych w plenerze. Obecność sceny jest niezbędnym elementem każdego takiego wydarzenia, ponieważ stanowi ona jego centralny punkt.  Dzięki funkcji mobilnej nasza scena może być w łatwy sposób transportowana w każde miejsce a jej montaż jest znacznie łatwiejszy i krótszy niż sceny stacjonarnej.

Data dodania 10.05.2019