piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Święto Flagi Państwowej w Gminnym Ośrodku Kultury

2 maja w dniu Święta Flagi Państwowej po terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku zorganizowano uroczysty przemarsz z kilkunastometrową flagą RP.

W domu kultury na scenie zaprezentowały się m.in., panie z zespołu "Słoneczniki",  grupa tanecznej "Royal Team" oraz  zespół "D&D". Ponadto przeprowadzono konkursy z nagrodami.

Tą wspaniałą uroczystość po raz kolejny wspólnie zorganizowały Stowarzyszenie Razem SMR wraz  z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Data dodania 06.05.2019