poniedziałek, 17 czerwca 2019

Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Spotkanie w sprawie współpracy cywilno-wojskowej

8 kwietnia w Centrum Koordynacji Wojsk w Warszawie Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z inspektorem ds. obrony Włodzimierzem Michalakiem wzięli udział w spotkaniu z Szefostwem Transportu i Ruchu Wojsk. Spotkanie miało na celu omówienie zasad współpracy cywilno-wojskowej w zakresie przygotowania infrastruktury drogowej na potrzeby obronne naszego kraju.
W posiedzeniu udział również wziął przedstawiciel Departamentu Strategii i Planowania Ministerstwa Obrony Narodowej.

Data dodania 09.04.2019