czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Wybory na Sołtysa i do Rady Sołeckiej Grabowiec, Wielkie Lniska, Zakurzewo

1 kwietnia w trzech sołectwach odbyły się kolejne wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich.

W Zakurzewie na sołtysa ponownie wybrano panią Danutę Łach – obecnych na zebraniu było 44 mieszkańców miejscowości.

W Grabowcu na sołtysa ponownie wybrano panią Jolantę Jendrną – obecnych na zebraniu było 18 mieszkańców miejscowości.

W Wielkich Lniskach na sołtysa ponownie wybrano pana Henryka Kowalskiego – obecnych na zebraniu było 48 mieszkańców miejscowości.

Data dodania 05.04.2019