czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Interwencja w sprawie wyrzuconych odpadów

W dniu 3 kwietnia 2019 r. pracownicy Urzędu Gminy w Grudziądzu wraz
z funkcjonariuszami Policji przeprowadzili kontrole dzikiego wysypiska na nieruchomości prywatnej w miejscowości Nowa Wieś. Na miejscu stwierdzono znaczne ilości śmieci pochodzące najprawdopodobniej z jednego gospodarstwa domowego, na co wskazują faktury i korespondencja, które znaleziono  wśród odpadów. W trakcie interwencji na miejsce dotarł właściciel nieruchomości, który następnie zgłosił sprawę organom ścigania.
Lokalizacja dzikiego wysypiska została ujawniona przez Pana Andrzeja Dolewskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziękujemy za obywatelską postawę!

Data dodania 05.04.2019