czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wybory na Sołtysa i do Rady Sołeckiej Sztynwag, Parski, Pieńki Królewskie, Stary Folwark, Skarszewy

27 marca w pięciu sołectwach odbyły się kolejne wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich.

W Sztynwagu na sołtysa wybrano panią Beatę Gahr – obecnych na zebraniu było 32 mieszkańców miejscowości.

W Parskach na sołtysa ponownie wybrano pana Sebastiana Lecha – obecnych na zebraniu było 29 mieszkańców miejscowości.

W Pieńkach Królewskich na sołtysa ponownie wybrano panią Barbarę Świerczyńską – obecnych na zebraniu było 45 mieszkańców miejscowości.

W Starym Folwarku na sołtysa ponownie wybrano pana Eugeniusza Rabanowskiego – obecnych na zebraniu było 9 mieszkańców miejscowości.

W Skarszewach na sołtysa wybrano pana Czesława Wojtowicza – obecnych na zebraniu było 34 mieszkańców miejscowości.

Data dodania 29.03.2019