piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Ruszyły wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich

25 marca w Gminie Grudziądz rozpoczęły się wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich. Zgodnie z przyjętym harmonogramem pierwsze zebrania odbyły się w Białym Borze, Wałdowie Szlacheckim i Szynychu.

W Białym Borze na sołtysa ponownie wybrano pana Jerzego Czaplę przy jednym kontrkandydacie – obecnych na zebraniu było 110 mieszkańców miejscowości.

W Wałdowie Szlacheckim na sołtysa ponownie wybrano pana Piotra Partekę – obecnych na zebraniu było 33 mieszkańców miejscowości.

W Szynychu na sołtysa wybrano pana Michała Pożogę – obecnych na zebraniu było 31 mieszkańców miejscowości.

Data dodania 26.03.2019