czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz

21 marca w Bibliotece Publicznej w Małym Rudniku podsumowaliśmy konkurs fotograficzny pn. „Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz”. W trakcie jego trwania zorganizowaliśmy cztery edycje, tj. zima, wiosna, lato, jesień. Laureaci każdego z etapów zakwalifikowali się do finału,  w którym wybrano najlepsze zdjęcie roku. Komisja konkursowa wybrała jedno spośród szesnastu najlepszych zdjęć.
Miano najlepszej fotografii czterech pór roku w Gminie Grudziądz otrzymało zdjęcie pod tytułem Pajęczyna jesienna autorstwa Kornelii Pogorzelskiej, które zostało wykonane w Małym Rudniku.

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Dyrektorem Biblioteki Publicznej Moniką Jolkowską - Przybył wręczyli laureatce nagrodę główną w postaci tableta multimedialnego. Finałowe zdjęcia wkrótce będzie można obejrzeć w Urzędzie Gminy Grudziądz. Dodatkowo Kornelia Pogorzelska zaprezentuje 10 swoich najlepszych zdjęć.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Pajęczyna jesienna Kornelia Pogorzelska

Data dodania 22.03.2019