piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Obowiązek złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wójt Gminy Grudziądz przypomina o obowiązku złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach  (Dz. U. z 2013 r., poz. 1399 ze zm.) i uchwałą Rady Gminy Grudziądz właściciel nieruchomości, współwłaściciele, użytkownicy, jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomość w zarządzie lub użytkowaniu oraz inne podmioty władające nieruchomością zobowiązane były złożyć w terminie do dnia 28 lutego 2013 roku  do Wójta Gminy Grudziądz deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Podmioty które nie dopełniły tego obowiązku proszone są o niezwłoczne złożenie ww. deklaracji.

Druki deklaracji znajdują się w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, piętro I, pokój 107 i na stronach internetowych: www.grudziadz.ug.gov.pl oraz www.bip.grudziadz.lo.pl w zakładce aktualności

Przedmiotowa deklaracja będzie podstawą naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od dnia 1 lipca 2013r.

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Załącznik do deklaracji (dane o współwłaścicielach nieruchomości)

Przypominamy iż opłaty za odpady komunalne nalezy dokonywać na indywidualne konta bankowe za miniony miesiąc należy uiszczać do 15 dnia następnego miesiąca (np. opłaty za miesiąc wrzesień należy dokonać do 15 października).

Data dodania 03.04.2013