czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

15 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małym Rudniku odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą - pisarzem, dziennikarzem, blogerem, youtuberem. Autor książki "Komputerowy Ćpun" opowie o własnych doświadczeniach związanych z cyfrową rozrywką, o cienkiej granicy pomiędzy pasją, a uzależnieniem. Spotkanie będzie dobrą okazją do rozmowy na tematy współcześnie ważne dotyczące możliwości i niebezpieczeństw rodzących się w cyberprzestrzeni.
Wydarzenie adresowane jest do zaproszonej młodzieży szkolnej, która będzie uczestniczyć w spotkaniu wraz z nauczycielami.
Więcej informacji: www.malyrudnik.naszabiblioteka.com

Data dodania 13.02.2019