piątek, 19 kwietnia 2019

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Grunty pod G.O.W. Delfin własnością Gminy Grudziądz

Miło nam poinformować, że w wyniku długoletnich rozmów działka, na której znajduje się Gminny Ośrodek Wypoczynkowy „Delfin” w Białym Borze stała się własnością Gminy Grudziądz. 5 lutego doszło do podpisania aktu notarialnego pomiędzy Gminą Grudziądz a Lasami Państwowymi w zakresie przekazania dróg gminnych znajdujących się na terenach leśnych oraz dróg dojazdowych do upraw leśnych w zamian za grunty, na których położony jest ośrodek Delfin. Fakt finalizacji wymiany i uregulowania własności gruntów jest o tyle ważny, że teraz jako właściciel Gmina Grudziądz i przy udziale środków zewnętrznych może planować i co najważniejsze realizować inwestycje na tym obiekcie, co do tej pory było niemożliwe.

Data dodania 11.02.2019