piątek, 19 kwietnia 2019

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury

W drugim tygodniu ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku było gwarno i wesoło. A to za sprawą dzieci, które postanowiły w tych dniach bawić się razem z nami. Pierwszego dnia, który przypadł w „Dniu babci”, dzieci bawiły się razem ze swoimi dziadkami. Były wspólne tańce, dzieci z zasłoniętymi oczami rysowały portrety dziadków, prowadziły wywiad na temat dzieciństwa i zabaw sprzed wielu lat.

W tym roku dominowały zabawy ruchowe z animatorem i konkurencje sprawnościowe. Było też wspólne ognisko i bal przebierańców. Podczas spotkania z gośćmi z fundacji „Siedem życzeń”, dzieci dowiedziały się wiele na temat prawidłowego komunikowania się z psem i opieki nad zwierzętami.

Data dodania 28.01.2019