sobota, 20 lipca 2019

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Szkolenie z zakresu obsługi AED dla Ochotników

W jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Grudziądz trwają szkolenia podnoszące umiejętności strażaków ochotników w zakresie udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Tematyka szkoleń obejmuje obsługę defibratorów AED.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że na terenie Gminy Grudziądz dostępnych jest 9 urządzeń typu AED, tj. w każdej z jednostek OSP, w Urzędzie Gminy Grudziądz i w Zakładach Opieki Zdrowotnej.

Data dodania 23.01.2019