czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Konsultacje społeczne w sprawie granic sołectw

Zgodnie z zarządzeniem nr 5/2019 Wójta Gminy Grudziądz w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych  dotyczących zmian granic sołectwa Mokre i Dusocin informujemy, że 17 stycznia 2019 r. zostaną przeprowadzone otwarte spotkania z mieszkańcami: o godz.17.00 w remizo-świetlicy w Dusocinie oraz o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej w Mokrem.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w związku z pismem  mieszkańców Leśniewa o odłączenie  wsi Leśniewo od sołectwa Mokre i przyłączenie wsi do sołectwa Dusocin.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w konsultacjach.

Data dodania 14.01.2019