środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Informacja na temat przydatności wody do spożycia dla Mieszkańców miejscowości Mały Rudnik.

Wójt Gminy informuję, że w dniu 28 grudnia 2018r. uzyskał informacje od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grudziądzu, iż w ramach kontroli wewnętrznej z ramienia administratora wodociągu, z monitoringu punktów poboru wody: Gminny Ośrodek Kultury Mały Rudnik i Ośrodek Zdrowia Mały Rudnik, woda dostarczana przez wodociąg  publiczny Grudziądz gminna sieć wodociągową jest przydatna do spożycia przez ludzi.
Poniżej treść komunikatu PPIS w Grudziądzu.

Treść komunikatu

Z up./-/ Wójta