czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz - wyniki edycji jesiennej

Zakończyła się edycja jesienna konkursu fotograficznego pn. Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz – to ostatnia edycja naszego konkursu. Wpłynęły 21 zdjęcia. Na podstawie regulaminu konkursu oraz po ocenie zebranych prac, komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczestnikom konkursu:

1 miejsce: Małgorzata Waliszewska – zdjęcie pt. Nad Wałem – wykonane w Wielkim Wełczu.

2 miejsce: Kornelia Pogorzelska – zdjęcie pt. Pajęczyna jesienna – wykonane w Małym Rudniku.

3 miejsce: Ewa Zarańska – zdjęcie pt. Jesienne fanaberie z lustrem – wykonane w Rudzie.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Teraz nadszedł czas na nagrodzenie najlepszego zdjęcia wszystkich czterech edycji i przyznania nagrody głównej. W tym celu komisja konkursowa zbierze się ponownie aby wybrać najlepiej utrwaloną chwilę na fotografii z czterech pór roku w Gminie Grudziądz. Wyniki tego etapu oraz uroczystą wystawę prac planujemy zorganizować w drugiej połowie stycznia 2019 roku.

Data dodania 21.12.2018