sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Segregacja na piątkę! – kampania edukacyjna Gminy Grudziądz

Konkurs plastyczny o tematyce odpadowej w ramach kampanii edukacyjnej pn.: „Segregacja na piątkę! – kampania edukacyjna Gminy Grudziądz”

Konkurs plastyczny o tematyce odpadowej został zorganizowany przez Gminę Grudziądz w ramach kampanii edukacyjnej pn.: „Segregacja na piątkę! – kampania edukacyjna Gminy Grudziądz” przy dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu i cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Komisja konkursowa w składzie:
- Magdalena Możdżyńska,
- Anna Palczewska,
- Anna Płóciennik,
- Anna  Żurek,
- Piotr Śleboda,

miała trudne zadanie wyłonienia zwycięskich prac spośród 67 zgłoszonych do konkursu. Przyznano nagrody 9 uczestnikom oraz wyróżniono 25 prac.

Po obradach, jury postanowiło przyznać następujące lokaty w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I grupa - szkoły podstawowe klasy I-III

1 miejsce – Natanian Żak, kl. I, SP Nowa Wieś,
2 miejsce – Paweł Nadworny, kl. II, SP Piaski,
3 miejsce – Krystyna Nowakowska, kl. II, SP Nowa Wieś,

II grupa - szkoły podstawowe klasy IV-V

1 miejsce – Igor Piotrowski, kl. V, SP Wałdowo Szlacheckie,
2 miejsce – Martyna Całka, kl. V, SP Wałdowo Szlacheckie,
3 miejsce – Luiza Kawalec, kl. V, SP Wałdowo Szlacheckie,

III grupa - szkoły podstawowe klasy VI-VIII

1 miejsce – Patrycja Cackowska, kl. VIII, SP Piaski,
2 miejsce – Patrycja Małaczewska, kl. VIII, SP Piaski,
3 miejsce – Zuzanna Kozłowska, kl. VI, SP Nowa Wieś.

Data dodania 03.12.2018