czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

LGD - Konkurs kulinarny "Na wigilijnym stole"

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” z siedzibą w Stolnie 112, 86-212 Stolno ogłasza konkurs kulinarnyna najlepszą potrawęwigilijnąskierowany do osób pełnoletnich z obszarów gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno.

Celem konkursu jest:

• kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej związanych ze świętami Bożego Narodzenia,

• promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj. obszaru gmin Lisewo, Stolno, Grudziądz, Chełmno,

• integracja i aktywizacja mieszkańców w kierunku zachowania i wykorzystywania dziedzictwa kulinarnego obszaru LGD.

Termin składania zgłoszeń do 27.11.2012 r. do godz. 14:00

Miejscem składania zgłoszeń jest biuro LGD „Vistula – Terra Culmensis”
mieszczące się w Stolnie oraz u koordynatorów w poszczególnych gminach (urzędach gmin).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 08.12.2012 r. na terenie Gmina Stolno, świetlica przy OSP w Robakowie.

Więcej informacji można uzyskać w biurze LGD , pod numerem telefonu 56 677-09-07 lub za pomocą e-mail: sekretariat@lgdvistula.org.Dodatkowo informacje związane z konkursem można uzyskać na stronie internetowej www.lgdvistula.org oraz u koordynatorów w poszczególnych gminach.

Plakat informacyjny

Karta zgłoszeniowa