piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Zakończyła się modernizacja 1-kilometrowego odcinka drogi gminnej relacji Mokre-Białochowo

Zakończyła się modernizacja 1-kilometrowego odcinka drogi gminnej relacji Mokre – Białochowo. Mieszkańcy Mokrego zyskali drogę w technologii tłuczniowej, dzięki której przywrócona zostanie płynność i wygoda ruchu, jak również nastąpi poprawa bezpieczeństwa. Realizacja projektu współfinansowana była przy udziale środków budżetu województwa kujawsko-pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączeń gruntów z produkcji rolnej. Wartość projektu wynosi 230 625,00 zł, z czego budżet województwa 50 000 zł.

Data dodania 14.11.2012