sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Otwarte spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu programu współpracy Gminy Grudziądz z NGO na 2019 rok

14 listopada w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”.

Głównym celem spotkania było omówienie projektu programu współpracy, a w szczególności priorytetowych zadań publicznych zawartych w rozdziale 6 projektu, które będą realizowane w przyszłym roku. Obecni przedstawicie organizacji mieli również okazję do zaprezentowania swoich dokonań w 2018 roku, a także planów i celów na 2019 rok. Spotkanie miało również na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk stowarzyszeń.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 15 organizacji NGO działających na terenie Gminy Grudziądz. Wszystkim zebranym dziękujemy za swoją obecność.

Data dodania 15.11.2018