piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Uroczyste wydanie zaświadczeń o wyborze Wójtowi i Radnym

Dziś tj. 26 października w Urzędzie Gminy Grudziądz, Gminna Komisja Wyborcza dokonała uroczystego wręczenia zaświadczeń radnym o wyborze na Radnego Gminy Grudziądz oraz Wójtowi o wyborze na Wójta Gminy Grudziądz.

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz uzyskał 86,01% poparcia i zdobył 3529 głosów mieszkańców Gminy Grudziądz –  z łącznie 4103 głosów ważnych społeczeństwa naszej gminy upoważnionego do głosowania w wyborach.

Radni wybrani w wyborach samorządowych:

Adamowska Elżbieta

Dzieżyńska Bożena