piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz - wyniki edycji letniej

Zakończyła się edycja letnia konkursu fotograficznego pn. Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz. Wpłynęły 21 zdjęcia. Na podstawie regulaminu konkursu oraz po ocenie zebranych prac, komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczestnikom konkursu:

1 miejsce: Ewa Becker-Dziadzio – zdjęcie pt. Sarna – wykonane w Turznicach.

2 miejsce: Jakub Śledź – zdjęcie pt. Wróbel na kwiatku cynii – wykonane w Turznicach.

3 miejsce: Kornelia Pogorzelska – zdjęcie pt. Zachód słońca nad jeziorem w Sztynwagu – wykonane w Sztynwagu.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy Państwa do udziału w edycji jesiennej. Za nami złota jesień i jesteśmy przekonani, że nie raz mieliście okazję do wykonania pięknych zdjęć. Na prace czekamy do 14 grudnia.

Po zakończeniu czterech edycji, nagrodzone prace (łącznie z wyróżnionymi) wszystkich edycji zostaną ponownie poddane ocenie komisji konkursowej w celu przyznania nagrody głównej.

Data dodania 24.10.2018