piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Kolarze amatorzy ścigali się o Puchar Wójta Gminy Grudziądz.

W niedzielę 23 września na terenie Gminy Grudziądz  odbył się Ogólnopolski Wyścig Kolarski. W trakcie niego amatorzy w kolarstwie szosowym walczyli o Puchar Wójta Gminy Grudziądz w czterech kategoriach wiekowych. W rywalizacji wzięło udział 89 zawodników z całej Polski. Trasa prowadziła przez miejscowości: Mały Rudnik, Szynych, Sosnówka, Wielkie Łunawy, Gogolin.
Nagrodami dla zwycięzców były puchary Wójta Gminy Grudziądz. Organizatorem wyścigu amatorów była Amatorska Grupa Kolarska LTM Masters Team, natomiast całej imprezy Autonomiczna Sekcja Kolarska STAL.
Wyścig zabezpieczali druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych Ruda i Szynych.

Zdjęcia: strona internetowa LTM Masters Team, Karol Dziedzinski.

Data dodania 24.09.2018