sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Uroczyste otwarcie świetlicy w Białym Borze

W piątek 14 września odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej w Białym Borze – jak mówią mieszkańcy „Nasz Leśny Zamek”.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Starosta Powiatu Grudziądzkiego Edmund Korgol oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Grudziądz Tadeusz Zamyślewski. Podczas uroczystości świetlica została poświęcona przez ks. Krzysztofa Kejna. Otwarcie ubarwił występ chóru Alla Camer.

Na otwarcie przybyli licznie mieszkańcy Białego Boru i okolic, radni oraz sołtysi Gminy Grudziądz. Nie zabrakło licznych przemówień zaproszonych gości i prezentów.

Budowa świetlicy wiejskiej kosztowała 1 298 000.00 zł i została zrealizowana w całości z budżetu Gminy Grudziądz.

Wierzymy w to, że świetlica zostanie w pełni wykorzystana przez mieszkańców w celu realizacji swoich oddolnych inicjatyw i projektów. Z pewnością będzie ona również stanowiła doskonałe zaplecze do przedsięwzięć realizowanych przez Gminę Grudziądz. Nie służy jak najlepiej naszym mieszkańcom.

Fotorelacja z uroczystości TUTAJ

Data dodania 17.09.2018