poniedziałek, 12 listopada 2018

Imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

Diagnostyka znamion czas start! Bezpłatna dermatoskopia w Grudziądzu

Fundacja NEUCA dla Zdrowia wystartowała z programem bezpłatnych badań pieprzyków i znamion, realizowanym na terenie całej Polski!

Organizatorzy akcji udostępnią pacjentom możliwość bezpłatnego skorzystania z badania profilaktycznego – dermatoskopii.  W trakcie wizyty dermobusa Fundacji NEUCA dla Zdrowia, wykwalifikowany personel medyczny obecny na miejscu oceni wszystkie znamiona barwinkowe pacjentów, potocznie zwane pieprzykami. Dermatoskop wykorzystywany podczas badania pozwala na objerzenie nie tylko powierzchni skóry, ale także jej głębszych struktur. Dzięki temu specjalista jest w stanie określić czy zmiana nie ewoluuje w groźnego dla zdrowia i życia pacjenta - czerniaka złośliwego.

Badania w Grudziądzu będą przeprowadzone w dniach 6 i 7 września.

Data dodania 06.09.2018