środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Hanowo

Szanowni Państwo,
Informuję, że Gmina Grudziądz przystępuje do realizacji inwestycji pod nazwą:„Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Hanowo”.
Zakres robót obejmuje budowę sieci wodociągowej o łącznej długości około 1400 mb.
Zakończenie inwestycji planuje się w terminie do 30 października 2018 roku.
Realizacja prac budowlanych może stwarzać niedogodności w codziennym życiu mieszkańców i ruchu drogowym, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość.

Wójt Gminy Grudziądz
Andrzej Rodziewicz