środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO II TERMIN (1-31 SIERPIEŃ 2018 r.)

Przypominamy, że od dnia 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. producenci rolni, którzy nie wykorzystali limitu w I półroczu, mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na II półrocze 2018 r. Wniosek można pobrać ze strony BIP Gminy Grudziądz w zakładce „Sprawy do załatwienia”  ---> „Podatki”. Wnioski są także dostępne w siedzibie Urzędu Gminy w Referacie Finansów i Podatków  (I piętro, pokój nr 104) oraz w Biurze Obsługi Interesanta na parterze. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT za okres od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r.
Wnioski można składać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu (I piętro, pok. 104).

Data dodania 01.08.2018