piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Spotkanie w Świetlicy w Turznicach - relacja

Świetlica w Turznicach była już dziewiątym obiektem który mieliśmy okazję zobaczyć. Realizując projekt „Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz” mieszkańcy poznają ludzi z talentami i pasjami. W dniu 21 lipca br. Pani Anna Płuciennik nauczyła nas tworzenia kwiatów z materiałów pończoszniczych. Jest ona też niezależną konsultantka kosmetyczną. Każdemu z nas wykonała zabieg „aksamitne dłonie”. Przybliżyła informacje o firmie oraz kosmetykach. Pani Kamila Cyzman-Boczek zademonstrowała na m własne prace wykonane szydełkiem i na drutach.

Wśród nich znalazły się piękne serwety, dzbanek, filiżanka, motyle. Szeroka paleta barw przyciągała nasza uwagę. Uczestnicy mogli wybrać coś dla siebie. W spotkaniu uczestniczyła też Pani Katarzyna Starczewska. Prowadzi ona zajęcia plastyczne z dziećmi. Propozycja Pani Katarzyny jest wspaniałą alternatywą dla dzieci aby w czasie wakacji się nie nudzić, a rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się czegoś nowego.

Miła atmosfera spotkania była możliwa dzięki zaangażowaniu sołtysa Turznic pani Kamili Cyzman-Boczek

Przewodnicząca Rady Gminy
Hanna Kołodziej