piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

LVI Sesja Rady Gminy Grudziądz

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza na wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Grudziądz, które odbędą się w dniu 30 lipca 2018 roku o godz. 9:00 w sali Urzędu Gminy Grudziądz Nr 213

Porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie quorum,
2. Projekty uchwał na LVI Sesję Rady Gminy,
3. Wolne wnioski i zapytania,
4. Zakończenie

W dniu 1 sierpnia 2018r. o godzinie 09:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul.Wybickiego 38, s. Nr 213 odbędzie się LVI Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany porządek obrad

Data dodania 27.07.2018