czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zajęcia twórczego rozwoju dla dzieci - trwają zapisy

Trwają zapisy na sierpniowe zajęcia twórczego rozwoju dla dzieci, które odbywają się w świetlicach wiejskich w Świerkocinie i w Turznicach.

Dotychczas odbyło się kilkanaście spotkań. Rozpoczęliśmy od cyklu zajęć pt. „Podróże po krainach wyobraźni”, podczas których dzieci wybrały się na niecodzienny spacer po tęczy, wzbiły w podniebne przestworza, a także zanurzyły w głębiny oceanu. I to wszystko za sprawą swojej wyjątkowej wyobraźni! To, co podczas tych podróży zobaczyły i zapamiętały, wyrażały w różnorodnych zabawach plastycznych.

Na zajęciach nie brakowało również zabaw przy muzyce, które rozwijają wiarę we własne możliwości i spontaniczność, a przede wszystkim pozytywnie wpływają na nastrój uczestników.

W trakcie kolejnych zajęć, które odbywały się w tych świetlicach, uczestnicy tworzyli swoje autoportrety zapoznając się z techniką collage, projektowały imiona na koszulkach i wyrabiały w glinie fantazyjne miseczki.

Tym wszystkim działaniom towarzyszyło mnóstwo dobrej zabawy.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na zajęcia, dlatego zapraszamy chętnych!

Miejsce: Świetlice wiejskie w Turznicach i Świerkocinie

Terminy i czas zajęć:

Świerkocin – 7, 14, 21, 28 sierpnia w godz. od 16.00 do 18.00

Turznice – 8, 16, 22, 29 sierpnia w godz. od 16.00 do 18.00

Udział dziecka w zajęciach jest bezpłatny.

Obowiązują zapisy na zajęcia: telefonicznie 667-016-089 lub e-mail zapisygok@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem zajęć jest Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku.

Data dodania 25.07.2018