piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Umowa na przebudowę boiska w Węgrowie podpisana!

Dziś tj. 11 lipca Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz podpisał umowę z wykonawcą na realizację projektu pod nazwą „Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z budową zaplecza sanitarno-szatniowego w Węgrowie”.

Głównym wykonawcą inwestycji będzie firma TECHSTAL AD Sp. z o. o. z siedzibą w Grudziądzu. Na realizację tego zadania Gmina Grudziądz otrzymała dofinansowanie w wysokości 928 400 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na temat przedmiotu i zakresu przebudowy boiska w Węgrowie pisaliśmy tutaj.

Data dodania 11.07.2018