wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Wyniki konkursu "Kultura to my"

26 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej opiniującej wnioski na inicjatywy lokalne w Gminie Grudziądz ramach ogłoszonego przez GOK konkursu „Kultura to my” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+.

Do konkursu zgłoszono 8 projektów z czego 7 otrzyma wsparcie, natomiast jeden z wnioskodawców zrezygnował z realizacji swojego zadania. Łączna kwota jaką przyznano na realizacje dofinansowanych zadań wynosi 22.000,00 zł. Projekty będą realizowane od 1 sierpnia. Poniżej zamieszamy listę dofinansowanych wniosków.

Data dodania 28.06.2018