piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Dnia 30.06.2018 roku tj. sobota o godz. 10:00 w Świetlicy Nadwiślańska Przystań w Rozgartach zapraszam na kolejne spotkanie w ramach projektu „Poznajemy piękno i możliwości świetlic Gminy Grudziądz”. Wędrówki po świetlicach Gminy Grudziądz są okazją do zapoznania się z zapleczem kuchenno-sanitarnym obiektu. Celem tych spotkań jest również prezentacja osób, które mają różne talenty i pasje. w „Nadwiślańskiej Przystani” zaprezentują się panie:
- pani Mirela Tomala – zademonstruje oryginalne dekoracje z „ filiżanką” w roli głównej;
- pani Łucja Mućka i pani Urszula Korgol – przygotują chleb półrazowy z ziarnem;
- pani Beata Korgol – upiecze starą tradycyjną drożdżówkę;
- pani Natalia Becker-Dziadzio – opowie o swojej przygodzie z fotografią.
Wydarzenie organizuje wspólnie z opiekunem świetlicy panią Łucją Mućka oraz paniami z Koła Gospodyń w Rozgartach.
Bardzo Serdecznie Zapraszam

Przewodnicząca Rady Gminy