piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

UKS Orion w programie KLUB

20 czerwca 2018 r. w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Sport i Turystyki ukazała się informacja o wynikach naboru wniosków na realizację zadań w ramach Programu „Klub” na rok 2018 w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

W związku z tym miło nam poinformować, że wniosek o wsparcie stowarzyszenia Uczniowskiego Klubu Sportowego Orion Gmina Grudziądz został zaopiniowany pozytywnie. Organizacja otrzyma dotację w kwocie 15.000,00 zł na wynagrodzenie dla kadry trenerskiej, organizację zgrupowania sportowego oraz zakup sprzętu sportowego.

Informacja o wynikach MSiT.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania 20.06.2018