czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wójt Gminy Grudziądz informuje o wystąpieniu suszy na terenie Gminy Grudziądz w 2018 roku

W związku w wystąpieniem niedoboru wody na terenie Gminy Grudziądz na przełomie miesięcy maj-czerwiec 2018 roku informuje, że Gmina Grudziądz zaliczona  została do gmin objętych suszą. Wójt Gminy Grudziądz informuje, że gospodarstwa w których wystąpiły szkody w uprawach rolnych proszone są o składanie wniosków o oszacowanie szkód. Po uzyskaniu odpowiedzi od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dot. powołania komisji, złożone wnioski będą podstawą do sporządzenia protokołu strat.

Wnioski można składać w Urzędzie Gminy w Grudziądzu – Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa (pok. nr 204) lub w Biurze Obsługi Interesanta do dnia 20 czerwca 2018 roku. W przypadku dużego zainteresowania termin naboru wniosków zostanie przedłużony.

Data dodania 14.06.2018