sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

ABC MAŁEJ FIRMY - szkolenie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

"Szanowni Państwo, informujemy, iż Lokalna Grupa Działania "Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję" działająca na terenie naszej gminy organizuje szkolenia dla osób, które są zainteresowane założeniem własnej działalności i poznaniem zasad jej prowadzenia.

Zapisz się na szkolenie ABC małej firmy i zdobądź wiedzę.

Szczegóły na stronie www.lgdvistula.org

Zasady udziału