czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Umowa pożyczki na dofinansowanie realizacji zadania pn. "Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Linarczyk – etap I"

W dniu 15 maja 2018 roku została podpisana umowa pożyczki z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na dofinansowanie realizacji zadania pn. "Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Linarczyk – etap I". W ramach zawarej umowy Gmina Grudziądz otrzymała ze środków WFOŚiGW w Toruniu w formie pożyczki 442.800,00 zł na realizacje inwestycji w miejscowości Linarczyk. Kwota pożyczki zostanie wykorzystana na sfinansowanie wykonania sieci kanalizacyjnej o łączne długości 1.243,5 m oraz wybudowania przepompowni ścieków. Zostanie również wykonanych 29 sztuk przyłączy kanalizacyjnych o łącznej długości 126,0 m.

Data dodania 30.05.2018