czwartek, 16 sierpnia 2018

Imieniny: Joachima, Nory, Stefana

Relacja z festynu w SP Piaski

19 maja br. w Szkole Podstawowej w Piaskach odbył się festyn rodzinny.

Imprezie towarzyszył szczytny cel, tj. zbiórka krwi dla Jasia. Zostało zarejestrowanych 36 osób, 23 pierwszy raz. Natomiast 28 osób oddało krew dając szanse na życie..

Ponadto odbyły się wspaniałe występy uczniów z SP Piaski. Wszystkie dzieci mogły bez ograniczeń korzystać z taki atrakcji jak karuzeli, kulki, zjeżdżalnia dmuchana. Podczas imprezy organizowano liczne konkursy, a także można było zobaczyć wystawę "Moja miejscowość wczoraj i dziś". Każda klasa z SP Piaski przygotowała stoisko gastronomiczne lub kreatywne.

Data dodania 29.05.2018