piątek, 19 października 2018

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Spotkanie koordynacyjne w sprawie budowy ścieżki rowerowej

W Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się spotkanie koordynacyjne w sprawie budowy ścieżki rowerowej na odcinku Biały Bór – Wałdowo Szlacheckie. W spotkaniu wzięli udział m.in. Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, Kierownik Powiatowego Zarządu Dróg Janusz Różański, projektant ścieżki z ramienia Gminy Grudziądz oraz projektant drogi z ramienia Powiatowego Zarządu Dróg.

Spotkanie miało na celu wypracowanie zgodności założeń co do budowy ścieżki rowerowej ze strony Gminy Grudziądz oraz drogi powiatowej ze strony Powiatu Grudziądzkiego.

Data dodania 21.05.2018