czwartek, 18 października 2018

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Uroczyste sadzenie lasu w Wielkich Łunawach

15 maja w Wielkich Łunawach Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz oraz Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Magdalena Możdżyńska wzięli udział w uroczystym sadzeniu lasu z okazji upamiętnienia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Po sadzeniu dokonano posadowienia okolicznościowej tablicy pamiątkowej oraz poświęcenia miejsca sadzenia przez proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Wielkich Łunawach.

Organizatorem uroczystości było Nadleśnictwo Jamy.

Data dodania 16.05.2018