czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Diagnoza GOK w ramach Dom Kultury+

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku bierze udział w programie Narodowego Centrum Kultury-Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018, którego celem jest poznanie potencjału i potrzeb kulturalnych mieszkańców Gminy wiejskiej Grudziądz oraz przygotowanie lepszej oferty kulturalnej dla mieszkańców.
Zachęcamy wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć w sprawie kultury w naszej gminie do wypełnienia anonimowej ankiety internetowej. Odpowiadając na pytanie proszę zakreślić właściwą odpowiedź lub odpowiedzi (o ile w konkretnym przypadku nie wskazano inaczej).

Link do ankiety

Data dodania 02.05.2018