piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Zaproszenie
Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza na kolejne już 6 spotkanie w ramach projektu „Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz”. Dnia 28 kwietnia 2018 roku (tj. sobotę) spotykamy się w Starym Folwarku. Będzie możliwość dokładnego obejrzenia świetlicy i zapoznania się z jej zapleczem kuchenno-sanitarnym. Pni Monika Panejko – mieszkanka sołectwa zaprezentuje nam swoje obrazy malowane akwarelą o różnej tematyce. Pani Monika jest też specjalistką w wypiekach tortów w stylu angielskim. Będziemy mieć okazję aby osobiście zdegustować takie ciasto. Wydarzenie organizuję wspólnie z Sołtysem Eugeniuszem Rabanowskim.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Hanna Kołodziej